תחומי פעילות

 

מערכות גילוי וכיבוי אש אש

 
  • שיווק, התקנה ותיקון של מערכות גילוי אש – לפי תקן ישראלי 1220, בהתאם לדרישות שירותי הכבאות ומכון התקנים הישראלי.
  • שיווק והתקנת מערכות כיבוי שונות, כולל מערכות כיבוי אוטומטי לארונות חשמל ולחדרי מחשב – במשרדים, במפעלים, בבתי עסק, בחדרי מחשב ובלוחות חשמל.
  • שירותי תחזוקה שוטפים לכל הציוד והמערכות – מערכות גילוי אש, מטפים ומתזי מים (ספרינקלרים). כמו כן אנחנו מספקים שירותי תחזוקה למפעלים, למוסדות ולבתי עסק – על בסיס שנתי.
  • התקנת מערכות גילוי אש אנלוגיות "כותבות" עברית.
 

ציוד לכיבוי אש

 
חברתנו מתמחה באספקה, בהתקנה ובשיווק ציוד לכיבוי אש מכל הסוגים, כולל: מטפים, גלגלונים, זרנוקים, ארונות פח בגדלים שונים וארונות פיברגלס. ההתקנה מתבצעת על ידי טכנאים מקצועיים ומיומנים אשר עברו קורסי הסמכה של מכון התקנים הישראלי.
 

מערכות ספרינקלרים

 
אנחנו מתקינים מתזי מים – בהתאם לתקנים הנדרשים (תקן 1220 חלק 11ב'), על מנת לספק מענה איכותי וחכם לדליקות בשעת אמת, עבור מוסדות, חברות, מבנים ציבוריים, מבני תעשייה וכמובן בבנייה רוויה.
 

מערכות לגילוי ולשחרור עשן

 
למערכות שחרור עשן יש תפקיד חשוב מאוד – לפנות את העשן מהמבנה כמה שיותר מהר. הסטטיסטיקה מראה שרוב קורבנות השריפה אינם נפגשים מהאש אלה מהעשן. כשפורצת שריפה, אחת הסכנות הגדולות ביותר למי שנמצא בבניין הבוער, היא מחנק כתוצאה משאיפת עשן וגזים רעילים שמתפזרים בחלל בזמן שהלהבות משתוללות. לכן חשוב כמה שיותר מהר לסלק אותו מהחלל שבו מתקיימת השריפה.
 

מערכות כיבוי אוטומטיות בגז

 
אנחנו מתקינים ומתחזקים מערכות כיבוי אוטומטיות בגז, שנועדו בעיקר כדי לשמור על ציוד יקר ערך. שלא כמו במערכות כיבוי שבהן משתמשים במים לצורך כיבוי השריפה, מערכות אלה מפזרות גז שחונק את החמצן, וכך משכך את הלהבות. הודות לשיטה זו, ניתן למנוע נזק הנגרם לציוד כתוצאה מהכיבוי במים. מומלץ להתקין אותן בחדרי תקשורת, בחדרי מחשבים ובארכיונים.
 

מנדפים

 
מנדפים נפוצים בעיקר במטבחים של מסעדות ועסקים בתחום הקולינריה או בחדרים נקיים במעבדות, בבתי חולים ובמקומות נוספים. תפקידם לשמור על אוויר נקי ולבטל ריחות רעים. גם להם יש תפקיד חשוב בפינוי האוויר מהעשן ומהגזים הרעילים שמתפזרים בזמן שריפה.
 

שירות תחזוקה

 
לא מספיק להתקין ציוד לגילוי ולכיבוי אש. על מנת לוודא שהוא תקין ושהוא אכן יוכל לעבוד בזמן שעת חירום, חשוב להזמין אנשי מקצוע שיבצעו בדיקות תקופתיות, יתחזקו אותו ובמידת הצורך יתקנו או יחליפו את הציוד.
 
חברת משה כהן גילוי וכיבוי אש בע"מ שמה דגש על אספקת מוצרים ושירותים איכותיים ואמינים ללקוחותיה, לשביעות רצונם המלאה.
לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ התקשרו:
072-3224412
 
 
מערכות ספרינקלרים
 
 
 
ציוד לכיבוי אש