04-992-0276

מרכז שירות ארצי

ניהול פרויקטים ואינטגרציה

חברתנו בעלת ידע מקצועי וניסיון עשיר בניהול פרויקטים ברמות מורכבות שונות בתחומי מערכות גילוי וכיבוי אש. הפרויקט מלווים במנהל מנוסה הנותן מענה למחלקות השונות: מתזים, גילוי אש, כריזה, ציוד מטלטל, מפוחים, כיבוי במנדפים וכדומה.
ניהול פרויקטים - כל השירותים, במקום אחד.

ייעוץ לתכנון בהתאמה אישית

חברת "משה כהן גילוי וכיבוי אש", בעלת ידע מקצועי וניסיון עשיר בייעוץ לפרויקטים ברמות מורכבות שונות בתחומי מערכות גילוי וכיבוי אש. הייעוץ מתבצע בהתאם לתכניות, כתבי כמויות ומפרטים על פי דרישות יועצי הבטיחות והחשמל, ובכפוף לתקן הישראלי.

התקנה וניהול פרויקט צמוד

מחלקת הביצוע של "משה כהן גילוי וכיבוי אש", הינם עובדי החברה ובעלי ניסיון רב שנים בתחומם ויבצעו את ההתקנה בצורה מקצועית ואיכותית. כל הפרויקט מלווה במנהל מנוסה הנותן מענה לכל אחד מהמחלקות כגון: מתזים, גילוי אש, כריזה, ציוד מטלטל, מפוחים, כיבוי במנדפים וכדומה.

תכנות ואינטגרציה

כלל המערכות מתוכננות בקפידה כל אחת בתחומה, ולבסוף כל המערכות נדרשות לעבוד יחד על פי משטר הפעלות ובהתאם לדרישת התקן לאינטגרציה ביניהם. חברתנו מתמחה בביצוע התאמות, תכנות ואינטגרציות לכלל מערכות המבנה בתחום האש כגון: מעליות, בקרת מבנה, מפוחים, גנרטורים, חלונות שחרור עשן, דלתות אש ועוד.

מסירת מערכת

הודות לתכנון נכון, התקנה מקצועית ואמינות המערכות, שלב המסירה מתבצע באופן מקצועי תוך תאום עם הלקוח. חברתנו מלווה את הפרויקט עד קבלת אישור מעבדה מוסמכת ורשות הכבאות ומעניקה אחריות יצרן מקיפה למערכות.

שירות ותחזוקה

כלל המערכות שהותקנו מתוחזקות בצורה תקופתית על ידי צוות טכנאים מקצועיים, המבצעים ביקורות שגרתיות הנדרשות על פי החוק ונותנים שירות לתקלות על פי קריאה. מערך השירות שלנו נותן מענה רצוף בכל שעות היממה.

 

חברת "משה כהן גילוי וכיבוי אש" בעלת ניסיון של יותר מ- 40 שנה, ידע עשיר ועדכני בענף הבטיחות באש לעסקים ומוסדות. חברתנו מקפידה על עבודה מקצועית ואיכותית, על פי נהלים מסודרים ומדויקים, בהתאם לדרישות ולצרכים של הלקוח, תוך הפרעה מינימלית לפעילותו הסדירה של העסק. כמו כן אנו מקפידים להישאר תמיד מעודכנים בתקנים ובנהלים הנדרשים, ובהתפתחויות הטכנולוגיות בתחום מיגון אש, על מנת שנוכל לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב והמעודכן ביותר.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ ותכנון, צור איתנו קשר עוד היום לחץ כאן

בין לקוחותינו תוכלו למצוא את:

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן